3
+3

Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015)

Autorius: Nojus741 Data: 11 Birželio 2015 18:05 Peržiūrėjo: 3072
torentai

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2015
Žanras: Mistinis, Mokslinė fantastika
Kalba: Nereikalinga
Trukmė: 2:02:54
Kokybė: BluRay
Režisierius: Brad Bird
Vaidina: Brittany Robertson, Judy Greer, George Clooney, Kathryn Hahn, Hugh Laurie


Filmo siužetas:

Suvienyti panašaus likimo, buvęs berniukas-genijus, šiandien jau suaugęs vyras ir išradėjas Frankas (akt. George Clooney) bei mokslinės fantastikos gerbėja paauglė Keisė (akt. Britt Robertson) leisis į pvojingą, tačiau smalsumą kurstančią kelionę per visatas.

Kadaise, kitoje dimensijoje, egzistavo didingas ir paslaptingas pasaulis pavadinimu „Rytojaus žemė“. Daugybę metų jo gyventojai kūrė savo gyvenimus, statė įspūdingus statinius bei, kaip ir žemės gyventojai, mylėjo, tikėjo ir viltingai laukė rytojaus. Deja, dėl mįslingų įvykių jų ateitis, kaip ir pasaulis, buvo visiškai sugriauta ir sunaikinta.

Nežinomą pasaulį atradę Keisė ir Fredas stačia galvą ners į painią tiesios paieškų istoriją – kas gi nutiko šiai paslaptingai Žemei ir jo gyventojams... Šių išradėjų kelionė amžiams pakeis ne tik Žemės, bet ir jų pačių likimą.

Dviejų „Oskarų“ laureatas amerikiečių režisierius Bradas Birdas animacinių filmų pasaulį (jo filmografijoje nuotaikingieji filmukai „La troškinys“ ir „Nerealieji“) išmainė į kvapą gniaužiančią mokslinę fantastiką ir pristato įspūdingų nuotykių kupiną filmą „Tomorrowland“.

Pagrindinis vaidmuo filme patikėtas charizmatiškajam aktoriui, taip pat „Oskaro“ laureatui George’ui Clooney. Jo kolegomis nepaprastoje istorijoje tapo jaunutė aktorė Britt Robertson, lietuviams matyta filmuose „Anoniminis tėtis“ ir „Klyksmas 4“, bei britas Hughas Laurie visame pasaulyje atpažįstamas iš televizijos serialo „Daktaras Hausas“.

Režisierius: Brad Bird („Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“, „La troškinys“, „Nerealieji“)

Vaidina: George Clooney, Judy Greer, Tim McGraw, Hugh Laurie, Kathryn Hahn, Thomas Robinson, Britt Robertson, Raffey Cassidy, Keegan-Michael Key


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

1arnas Komentarai

Grupė: Svečias

25 Birželio 2015 17:32
ar imanoma ziureti?
mindaugas Komentarai

Grupė: Svečias

16 Liepos 2015 18:31
Taip , įmanoma
monciukas Komentarai

Grupė: Svečias

26 Liepos 2015 09:39
ar labai prasta kokybe? :)
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.