6
+28

Terminatorius: Genesys / Terminator: Genisys (2015)

Autorius: mindaugas Data: 12 Lapkričio 2015 08:54 Peržiūrėjo: 11146
torentai

Siųstis filmą galima tik užsiregistravus !

Metai: 2015
Žanras: Veiksmas, Nuotykiai, Mokslinė fantastika, Trileris
Kalba: Nereikalinga
Trukmė: 125 min
Kokybė: BDRip
Režisierius: Alan Taylor
Vaidina: Emilia Clarke, Arnold Schwarzenegger, Jai Courtney, Jason Clarke, Aaron V. Williamson …


Filmo siužetas:

Galbūt bus sunku patikėti, bet nuo pirmojo „Terminatoriaus“ pasirodymo kino ekranuose jau praėjo 31-eri metai. 1984-aisiais Arnold‘o Schwarzenegger‘io įkūnyta negailestinga žudymo mašina iš ateities sužavėjo viso pasaulio fantastikos mėgėjus, o žymiojo austro karjerą pakylėjo į superžvaigždės lygmenį. Dar didesnės sėkmės sulaukė antroji Terminatoriaus dalis („Paskutinio teismo diena“), pasirodžiusi 1991 m. Dabar į kino ekranus atkeliauja penktoji Terminatoriaus serijos dalis.

2029-ieji metai. Pasipriešinimo lyderis Džonas Konoras (aktorius Jason‘as Clarke‘as) sužino, kad jo mirtinas priešas – kompanija „Skynet“ – rengiasi jį ištrinti iš istorijos, atakuodama iš karto dviem frontais: ateityje ir praeityje. Negaišdamas veltui laiko, Džonas į praeitį siunčia savo ištikimą leitenantą Kailą Rysą (akt. Jai‘us Courtney‘is), kad šis išgelbėtų jo motiną Sarą ir užtikrintų, kad Džonas apskritai gims. Atvykęs į praeitį, Kailas sužino, kad ji jau pasikeitė: šioje laiko linijoje „Skynet“ atsiuntė Terminatorių dar į tuos laikus, kai Sara buvo vaikas. Ją apgynė ir išgyventi padėjo Pasipriešinimo nusiųstas Terminatoriaus modelis T-800 (kurį vėl vaidina A. Schwarzenegger‘is). Suradęs Sarą, Kailas sužino apie galimybę pakeisti ateitį taip, kad „paskutinio teismo diena“ vadinamas branduolinis karas neįvyktų apskritai. „Skynet“, pajutęs grėsmę, meta galingiausią savo ginklą: iš ateities į praeitį siunčia itin pažangų, nanotechnologijų pagrindu sukurtą Terminatorių, kuriam suteikta Džono Konoro išvaizda.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

halloeinaras Komentarai

Grupė: Svečias

17 Lapkričio 2015 08:16
kodel filme nera lt kalbos? pas mane kalba tik angliskai

IR NERA JOKIU TITRU!!
Dovydas Mintautas Komentarai

Grupė: Svečias

14 Spalio 2016 16:29
Puiki kokybe filmas puikus siulau visiem paziureti
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.