4
+2

Neįmanoma misija: Slaptoji tauta / Mission Impossible: Rogue Nation (2015)

Autorius: Tyrex Data: 08 Spalio 2015 10:32 Peržiūrėjo: 4667
torentai
Atsisiųsti torentą

Siųstis galima tik užsiregistravus !

×


Metai: 2015
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Trileris
Kalba: Lietuvių (Megėjiškas, vienbalsis)
Trukmė: 131 min
Kokybė: HDRip
Režisierius: Christopher McQuarrie
Vaidina: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames, Alec Baldwin


Filmo siužetas:

Nuo pirmosios „Neįmanomos misijos“ jau praėjo 19 metų. Tuomet 34-erių metų Tom‘o Cruise‘o suvaidintas specialusis agentas Itanas Hokas tapo amerikiečių atsaku į legendinį britų šnipą Džeimsą Bondą. Tiek pirmasis, tiek vėlesni filmai buvo labai sėkmingi, tad nenuostabu, kad į didžiuosius ekranus atkeliauja penktoji serijos dalis. Pagrindinį vaidmenį vėl vaidina T. Cruise‘as, kuris, nors šiemet jam sukaks 53-eji, vis dar pats atlieka visus kvapą gniaužiančius specialiojo agento triukus.

Vašingtono biurokratai nusprendžia, kad Specialiųjų misijų padalinys (Impossible Mission Force – IMF) yra nebereikalingas ir nusprendžia jį išformuoti. Sutapimas ar ne, bet į Itaną pasikėsina itin slaptos organizacijos – Sindikato – smogikai. Kone per stebuklą ištrūkęs, Itanas išsiaiškina, kad Sindikatas yra itin gerai savo veiklą maskuojanti organizacija, kurioje prieglobstį rado visi anksčiau kažkuo nusikaltę specialieji agentai. Kitaip tariant, Sindikatas yra tokia pati organizacija kaip IMF, tik kovojanti blogio pusėje. Nemaloniausia staigmena Itanui tampa atradimas, kad nusikaltėliai, panašu, turi labai galingų užtarėjų valdžios koridoriuose.

Surinkęs savo ištikimą komandą, Itanas nusprendžia nepaklusti oficialiems įsakymams ir savo jėgomis išsiaiškinti tiesą bei išvilkti Sindikatą į dienos šviesą. Tik ar gali penki agentai tikėtis nugalėti didžiuliais ištekliais besinaudojančią nusikaltėlių organizaciją? Draugai supranta, kad ši misija išties yra neįmanoma.


Filmo pristatymas:Patiko torentas? Pasidalinkite ir su savo draugais Socialiniuose tinkluose :)

meska98 Komentarai

Grupė: Svečias

8 Spalio 2015 18:17
kodel man paspaudus linka meta beveik 7 gb remember me torrent faila?
Cybernetic Komentarai

Grupė: Svečias

9 Spalio 2015 12:19
Ne tas filmas idetas!
domaskateiva Komentarai

Grupė: Svečias

9 Spalio 2015 16:41
Tai kad cia remember me zaidimas o ne filmas :D
mindaugas Komentarai

Grupė: Svečias

10 Spalio 2015 12:44
Sutvarkyta
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.